Doprovod k porodu

Společně projdeme předporodní přípravou.
Před porodem, Vám budeme kdykoliv k dispozici a připraveny k výjezdu k porodu.
U porodu budeme dělat vše pro to, abychom Vám vytvořili bezpečný prostor pro zrození Vašeho děťátka. 

Máme mnohaleté zkušenosti a praxi s doprovázením žen v porodnicích i u asistovaných domácích porodů a rády Vám předáme praktické rady a zkušenosti.

V porodnicích nás za léta doprovázení už dobře znají a máme zde vybudované velmi dobré vztahy.

Psychická pohoda nastávající maminky, je velmi klíčová pro hladký průběh porodu. Přítomnost duly u porodu pomáhá vytvořit klidné a bezpečné prostředí.

Dula poskytne psychickou i fyzickou podporu, pomůže s komunikací s personálem, bude u porodu oporou i Vašemu partnerovy. Pomůžeme Vám důvěřovat porodnímu procesu, vašemu tělu a rodícímu se miminku.

Naše podpora pokračuje i po porodu. Maximálně Vás podpoříme v prvotním kontaktu s děťátkem, pomůžeme s prvním přisátím k prsu. Pokud budete chtít, Vaše první společné okamžiky, můžeme zdokumentovat, aby jste později měli hezkou vzpomínku.

Míla a Verča

Větší jistota pro Vás...
Pracujeme v Tandemu

Od září 2023, spolupracuji v tandemu s kolegyňkou Mílou Martínkovou.
V rámci přípravy budete mít možnost seznámit se s Mílou i se mnou a k porodu Vás doprovodí ta z nás, která bude mít zrovna službu.

V případě přítomnosti jedné z nás u jiného porodu, Vás automaticky doprovodí druhá dula z tandemu.

S Mílou se v případě potřeby zaskakujeme už nějakou dobu a vždy nám to hezky fungovalo. Proto jsme se rozhodli skočit do toho spolu naplno a nabídnout Vám to nejlepší z nás obou.

Volná kapacita k doprovodům

Díky práci v tandemu máme mnohem větší kapacitu na přijímání nových klientek, proto jsme také schopny navázat s Vámi spolupráci i na "poslední chvíly". Neváhejte nás tedy kontaktovat i v případě, že jste si doprovod duly rozmyslela s blížícím se termínem porodu.

ČervenecPoslední volná místa
SrpenPouze ženy s TP v první polovině měsíce
ZáříObsazeno
ŘíjenPoslední volná místa
ListopadVolná místa
ProsinecVolná místa

S čím Vám můžeme pomoci...

 • poskytneme psychickou a emocionální podporu v průběhu těhotenství, porodu a šestinedělí.
 • připravíme Vás na porod formou individuálních konzultací nebo skupinových kurzů.
 • pomůžeme s přípravou porodního přání a výběrem porodnice.
 • budeme Vám k dispozici v těhotenství, v průběhu celého porodu i v šestinedělí.
 • během porodu pomůžeme při hledání vhodné polohy, s uvolněním pomocí nejrůznějších relaxačních technik.
 • pomůžeme s komunikací se zdravotníky.
 • budeme oporou také pro partnera a rodinu.
 • poskytneme informace, podporu a pomoc při kojení.
 • podpoříme Vás v kontaktu s Vaším děťátkem.
 • předáme zkušenosti s péčí o miminko a třeba i se správným nošením děťátka.
 • podpoříme rodinu v nelehké životní situaci, například při ztrátě miminka.
 • v případě potřeby poskytneme kontakty na další odborníky – porodní asistentku, psychoterapeuta, fyzioterapii, laktační poradkyni, krizové centrum…
převzato z webu duly.cz
převzato z webu duly.cz

Znalost prostředí porodnic v Plzeňském a Karlovarském kraji

Podělíme se s Vámi o zkušenosti z praxe. Především, jak to chodí v porodnicích v Plzeňském a Karlovarském kraji. Ve většině z těchto porodnic doprovázíme velmi hojně a máme zde vybudované velmi dobré vztahy.

Kde se s námi můžete potkat ?

2706
Přihlaste se na on-line setkání s dulami Mílou a Verčou. Dostanete prostor se vyptat na vše, co vás zajímá ohledně těhotenství, porodu nebo šestinedělí.
1807
Přihlaste se na on-line setkání s dulami Mílou a Verčou. Dostanete prostor se vyptat na vše, co vás zajímá ohledně těhotenství, porodu nebo šestinedělí.
2507
Přihlaste se na on-line setkání s dulami Mílou a Verčou. Dostanete prostor se vyptat na vše, co vás zajímá ohledně těhotenství, porodu nebo šestinedělí.

Tandemové reference

Mílu a Verču jsem oslovila z důvodu tramtazující zkušenosti z prvního porodu . Jsou obě velké profesionálky. Podpořili mě v touze po druhé rodit přirozeně a dali mi potřebné informace včetně porodnic a personálu. Jejich podpora a znalosti byly pro mě velmi obohacující a díky tomu jsem zažila krásný porod 🙂 Za mě nejlepší investice ještě jednou moc děkuji ❤️
Aneta K.ověřená recenze
Moc děkujeme Míle a Veronice za velikou podporu před, během a i po porodu. Vzít si k porodu dulu, bylo za nás jedno z nejlepších rozhodnutí. Když jsme se potřebovali v něčem ubezpečit, vždy se nám dostalo rady a v nelehkých situacích potřebného povzbuzení a opory, které jsou v tak citlivém období jako těhotenství, porod a šestinedělí opravdu nedocenitelné. Přítomnost Míly u porodu nám dodala pocit bezpečí, a ikdyž byl porod náročný, její přítomnost z něj dělá hned hezčí vzpomínku. Moc děkujeme 🙂
Táňa L.ověřená recenze
Jinak vám musím strašně poděkovat, když sem vás viděla poprvé a mluvili jsme o mém příběhu s prvním synem, otevřelo to spoustu ran ale zase probudilo neskutečnou důvěru v sebe a ve vás že dohromady to zvládneme. Nebála jsem se, nebyla jsem nervózní, místo jste doporučili skvělé, bolelo to, nečekala jsem to tak intenzivní, ale s vámi v zádech jsem věřila, že to přežiju. Dneska koukám na to miminko a říkám si wow, ženský tělo zvládne neskutečný věci a jak mi říkala Míla na naší schůzce, zahojilo to rány z první porodu, že jsem to nezvládla. Zvládla jsem to i díky vám dvakrát. Moc děkuji.
Míša P.ověřená recenze
Dulí tandem - tedy skvělá organizace dvou dul pro nás byla rozhodovacím parametrem při výběru a rozhodně se s přípravou, porodem a následnou podporou potvrdila. Míla i Veronika mají příjemnou energii, každá specificky svou, jsou schopné dojet domů a podpořit a pomoct v klidu domova. Doporučujeme!
Klára P.ověřená recenze
Děkujeme oběma dámám za citlivý, vnímavý a respejtující přístup a vedení před porodem, během porodu i v rámci šestinedělí. Obě se šikovně vykrývají, což jim dodává flexibilitu. Zároveň se výborně doplňují a dozvíte se od nich vše, co potřebujete, jste-li ochotni vnímat a učit se.
Vojtěch P.ověřená recenze
Určitě jsme byli spokojeni. Za prvé kurz, na který jsme docházeli, si myslím, že užitečný určitě pro nás oba byl a otevřel nám z části oči, jak porod takový může probíhat a co můžeme očekávat. Dále, Mílo, tvoje masáže jsou bájo a vždy pomohly a vychytávky s šátkem mi zachránily záda. No a podpora u porodu úplně top. Já osobně jsem se od noci cítila bezpečnější, když sem věděla, že vás mám na telefonu, a samozřejmě poté u sebe. Tandem asi úplně holky my hodnotit nemůžeme. Setkávali jsme se jen s Mílou, ale zase v noci před porodem jsem dostávala rady od obou. Myslím si, že je to super nápad a díky tomuto projektu jste obě klidnější a můžete si plánovat život. Já byla spokojená ve všem a nikdy bych ve svém rozhodnutí neměnila. DĚKUJI ❤️
Marcela P.ověřená recenze
Dovolte pár slov od tatínka. Kurz byl určitě skvělej, zajímavej a poučnej a spoustu jsme se toho dozvěděli a snažili se na to všelijak připravit, ale na to co se tam děje, když je to poprvé, tě to nepřipraví. Když jsem tam přilítnul, tak jsem zapomněl i jak se jmenuji. To neberte spatně, ba naopak, jsem byl hrozně rád když jsem tam viděl tu oporu v podobě vás, a to jak komunikujete s personálem a snažíte se rodičce pomoci, motivovat a směrovat k cíli. Stačil vždy jen pohled na Mílu a její přikývnutí, že je to dobré a byl jsem klidnější. O to více, když jsem pak šel s malou k inkubátoru a musel tam nechat Marcel, tak jsem věděl, že je v dobrých rukách, když u ní Míla zůstala. Všude vás budeme chválit a doporučovat. Dekujeme ❤️
Pavel P.ověřená recenze

Kdo jsou Vaše duly?

Veronika Krejčová

Certifikovaná porodní dula České asociace dul a maminka osmileté Helenky.
K porodům doprovázím od roku 2018

Více o mě najdete zde.
Nebo proklikem na socíální sítě (viz ikonky níže)

Míla Martínková

Certifikovaná porodní dula České asociace dul a maminka dvou chlapců.
K porodům doprovází od roku 2015

Více o Míle najdete zde.
Nebo proklikem na socíální sítě (viz ikonky níže)